Rize 1 Şubesi
Şube Denetleme Kurulu
Niyazi KARAOSMAN
Şube Denetleme Kurulu Başkanı

                 

 14.05.1976 tarihinde Rize’nin Güneysu ilçesinde doğdum. İlk ve Orta Öğrenimimi Rize de tamamladıktan sonra Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarih Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Güneysu Şehit Kemal  Mutlu Fen Lisesi ‘nde Tarih Öğretmenliği görevini sürdürmekteyim. Daha önce çeşitli okullarda Eğitim-Bir-Sen Okul Temsilciliği yaptım. Memur-Sen Güneysu ilçe Temsilciliği görevinde bulundum. Halen Eğitim-Bir-Sen Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım.

 


Serkan AKYILDIZ
Şube Denetleme Kurulu Üye

Bilgileri daha sonra eklenecektir.


Marife ÖZAY
Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen -  Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü mezunuyum. 1998 yılın da Rize  Merkez  Kömürcüler İlköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladım. Cumhuriyet İlköğretim Okulu , Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  ve Ali Metin Kazancı Rize Lisesinde  görev yaptım . Rize Anadolu Lisesinde Biyoloji öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 


Fahri ALKAN
Şube Denetleme Kurulu Üye

Bilgileri daha sonra eklenecektir.


Ramazan BALCI
Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

1972 yılında Rize de doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini  İstanbul da yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümünde Lisans Eğitimini tamamladı.1996-2009 yılları arasında Ordu Aybastı Havluiçi YİBO ‘da  öğretmenlik ve idari görevlerde bulundu.2009 yılında Rize Çayeli ilçesine öğretmen olarak atandı.2010-2011 Eğitim-Öğretim yılında Muradiye ilköğretim okulunda Müdür Yardımcılığı yaptı.2011 Yılında Ömer Halaç İşitme Engelliler okuluna Okul Müdürü olarak atandı.2013-2014 yıllarında Rize Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. HalenÖmer Halaç İşitme Engelliler okulunda Okul Müdürlüğü  görevine devam etmektedır.Evli ve üç çocuk babasıdır.